Тимошенко має відповісти за роботу своїх міністрів

«Сьогодні, на початку осені 2009 року Парламент досі не отримав бачення уряду щодо бюджету країни на наступний рік. Уряд ще до канікул мав представити бюджетну резолюцію депутатам, але Кабмін цього не зробив», – заявив у коментарі сайту RAZOM народний депутат, член політради «Нашої України» Андрій Парубій.

«Більш того, та економічна політика, яку проводить уряд, направлена, на жаль, не на розв’язання економічної кризи, а на її поглиблення», – підкреслив депутат.

Парубій відмітив, що коли йдеться про відповідальність уряду, необхідно розділяти роботу міністрів по квоті Президента та «Нашої України» та міністрів від Тимошенко. «Гуманітарний блок, за який відповідає Президент і «Наша Україна», проводить глибинні реформи, не зважаючи на кризову ситуацію в державі, а економічний блок, відповідальність за який персонально взяла на себе Тимошенко, поглиблює кризу в країні», – зауважив «нашоукраїнець».

«При цьому, ми бачимо, як періодично БЮТ і Партія регіонів ініціюють і проводять відставку міністрів, котрі добросовісно працювали заради України, лише тому, що вони не «слугували» їх партійним цілям. Це Міністр оборони, Міністр закордонних справ. Зараз зареєстровані постанови про відставку міністрів культури та освіти», – розповідає політик.

«Тепер уряд повинен відповісти за ситуацію в економічній сфері, адже результати його «роботи» можуть побачити всі. Прийшов час поставити в парламенті питання про відповідальність економічного блоку уряду», – наголосив Парубій.

Джерело: Андрій Парубій – народний депутат України від Блоку “НУНС”.

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня