Партія регіонів пригрозила відставкою міністру праці

Партія регіонів пригрозила відставкою міністру праціПартія регіонів заявила, що ініціюватиме відставку міністра праці та соціальної політики України Людмили Денисової, якщо та не перепросить за “наклеп на господарників – членів ПР”.

У своїй заяві Партія регіонів нагадала, що 1 вересня зажадала від Денисової, яка стверджувала, що на підприємствах, що належать членам Партії регіонів, не виплачується заробітна плата, негайно назвати імена конкретних власників і підприємства, на яких відбуваються такі негативні явища.

“На жаль, до цього часу пані міністр не спромоглася підтвердити фактами свої слова і дати конкретну відповідь Партії регіонів”, – наголошується в заяві партії також датованій 1 вересня.

“Партія регіонів рішуче заявляє: або міністр Денисова перепросить за чорний піар та наклеп на господарників – членів Партії регіонів, або наша політична сила поставить питання про відставку міністра праці та соціальної політики, що допускає відверту брехню”, – йдеться в заяві.
Настільки різко Партія регіонів висловилася у відповідь на критику Денисової законопроекту регіоналів про внесення змін до держбюджету на 2009 рік, що передбачають підвищення мінімальної заробітної плати до 1500 гривень та мінімальної пенсії – до 1300 гривень.

Зокрема на брифінгу 1 вересня міністр праці і соціальної політики спростувала заяви Партії регіонів щодо можливості підвищення мінімальних зарплат і пенсій у 2009 році. Вона, зокрема, розповіла, що за підрахунками Міністерства праці та соціальної політики, щоб збільшити мінімальну заробітну плату працівникам державної сфери, необхідно збільшити витрати бюджету-2009 на 27 млрд. гривень, а не на 8 млрд. гривень, як пропонують у ПР.

Крім того, Денисова сказала, що відповідно до законопроекту про підвищення рівня соціальних гарантій, запропонованому Партією регіонів, для забезпечення підвищення пенсій необхідно збільшити видатки Пенсійного фонду на 1,4 млрд. гривень. А за підрахунками Мінпраці, на це необхідно не менше 7 млрд. гривень.

“Я закликаю Партію регіонів і роботодавців спочатку погасити борги із зарплати майже на 1 мільярд гривень, а потім говорити про підвищення зарплати. Чи зможуть вони це витримати?” – нагадало сьогодні слова міністра видання Коммерсантъ-Украина.

Також видання повідомило, що у фракції БЮТ у відповідь вимоги ПР до Денисової назвали “абсурдними і смішними”. “Практично у всіх шахт Донбасу були проблеми з виплатою заробітної плати, поки уряд Тимошенко не прийняв рішення викуповувати енергетичне вугілля в резерв держави, – заявив народний депутат від БЮТ Андрій Сенченко. – Питання, яке сформулювали регіонали (назвати конкретні підприємства), абсурдне. Суть в іншому – вони затіяли політичну провокацію і наповнили її у форму проекту закону “.

Нагадаємо, 1 вересня, в день відкриття п`ятої сесії, Верховна Рада провалила законопроект про підвищення соцстандартів, запропонований Партією регіонів. Регіонали на знак протесту відразу заблокували роботу ВР, а також заявили, що зареєструють новий законопроект про підвищення соціальних стандартів замість того, який не був підтриманий парламентом.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня