Херсонська область та Дніпропетровськ сильно постраждали у результаті негоди

Херсонська область та Дніпропетровськ сильно постраждали у результаті негодиУ Херсонській області через негоду було знеструмлено 15 населених пунктів. У Дніпропетровську через сильні зливи, які тривали 1-2 вересня, підтоплено окремі території, зокрема проїжджі частини доріг.

Про це повідомили в регіональних управліннях МНС. Так, у Херсонській області 2 вересня було знеструмлено 14 населених пунктів повністю і один частково у Горностаївському районі. Проводяться роботи з відновлення електропостачання.

У Дніпропетровську в Кіровському районі внаслідок зливи просів ґрунт на розі вулиць Чичеріна і Каверіна. У зоні провалу площею 25 кв м і глибиною 4 м опинився тротуар і частково проїжджа частина. Підрозділи ДАІ перекрили рух транспорту на цій ділянці вулиці.

У Жовтневому районі міста через зсув ґрунту провалився в яму автомобіль Шкода. Підтоплено приватні садиби в Індустріальному, Ленінському та Амур-Нижньодніпровському районах, подвір’я музичної школи.

У Дніпропетровському районі, на автошляху Дніпропетровськ-Аеропорт, біля села Старі Кодаки, під час дощу на ґрунтовій дорозі застрягли два мікроавтобуси з дачниками. Автомобілі витягли за допомогою техніки МНС.

Нагадаємо, 31 серпня внаслідок аварії на електромагістралі, викликаній несприятливими погодними умовами, без електрики залишилася половина Полтави.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня