Луценко з`ясовує обставини інциденту між депутатом і журналісткою

Луценко з`ясовує обставини інциденту між депутатом і журналісткоюМіністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив, що міліція з`ясовує обставини інциденту, що стався в парламенті між депутатом Верховної Ради від фракції Комуністичної партії України Олександром Ткаченком і журналісткою СТБ.

“Заява є. Ми розбираємося. У нас є 10 днів, щоб прийняти рішення, для цього потрібно допитати свідків, поглянути на всю ситуацію в цілому”, – сказав міністр.

При цьому він зазначив, що з`ясувати обставини буде не просто, оскільки парламент охороняється Державною охороною і міліції буде досить важко проводити навіть перевірку заяви. “Ми з`ясовуємо, як на це реагувати (на інцидент). Або буде порушено кримінальну справу, або ж буде відмова в порушенні кримінальної справи”, – зазначив глава МВС.

Разом з цим він зазначив, що якщо буде відмовлено в порушенні справи, то у журналістки залишиться право звернутися до суду за образу.

Як повідомлялося, раніше депутат від ПР, голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Ганна Герман заявила, що найбільшим покаранням для Ткаченка за інцидент з журналісткою СТБ може стати ігнорування з боку преси. Крім того, депутатська група За Україну! виступила за порушення кримінальної справи проти Ткаченка.

Інцидент між депутатом від КПУ Ткаченком і журналісткою телеканалу СТБ Ольгою Черваковою стався у ВР 1 вересня. Ткаченко вихопив з рук журналістки мікрофон і викинув його зі сходів.

Нагадаємо, днями в Україні розгорівся ще один скандал за участі представниці ЗМІ: Журналістку ICTV, яка повідомила про конопляне поле в Києві, звинуватили в зберіганні наркотиків.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня