Перед пам`ятником Сковороді в Києві з`явилися два кіоски

Перед пам`ятником Сковороді в Києві з`явилися два кіоскиУ Києві на Контрактовій площі днями з`явилися два нові кіоски на тротуарі прямо перед пам`ятником Сковороді, пише Газета по-київськи.

МАФи поки не працюють, але, судячи з новин, торгуватимуть проїзними квитками, пресою і дрібнооптовими товарами, пише видання.

Нагадаємо, що в квітні цього року комісії Київради з питань торгівлі та підприємництва, а також з питань земельних відносин, містобудування та архітектури провели спільне засідання, на якому розглянули два проекти постанови, що регулюють розміщення малих архітектурних форм (МАФ) у Києві.

Як повідомлялося раніше, у червні цього року, київська влада планує демонтувати близько 300 малих архітектурних форм у столиці через скарги городян стосовно їх незаконного розміщення.

Дозвільна документація біля кіосків на розміщення на Контрактовій площі в порядку: за склом – копії зі всілякими узгодженнями, листами, підписами і навіть схемою розміщення на зупинці, пише видання.

Приходько: А що вас дивує? У нас сьогодні з точки зору містобудування повний хаос, і ці кіоски – логічне продовження того, що відбувається по всій столиці. Містобудівна рада існує тільки де-факто, де-юре до них ніякого діла. І поки влада не зрозуміє, що формувати місто – це наука, а не збирання грошей, будемо жити з тим, що є

Існують претензії естетичного характеру – якщо раніше пам`ятник Григорію Сковороді становив композиційний центр скверу на Контрактовій, проглядався з боку площі, від Києво-Могилянської академії, служив орієнтиром і місцем зустрічей, то тепер його, по суті, заховано за пластиковими будками, пише видання. Не кажучи вже про те, що обидва кіоски зайняли значну частину тротуару, та й розташовані впритул до проїжджої частини.

“А що вас дивує? У нас сьогодні з точки зору містобудування повний хаос, і ці кіоски – логічне продовження того, що відбувається по всій столиці. Містобудівна рада існує тільки де-факто, де-юре до них ніякого діла. І поки влада не зрозуміє, що формувати місто – це наука, а не збирання грошей, будемо жити з тим, що є”, – говорить архітектор Володимир Приходько.

У Подільській райадміністрації прокоментувати ситуацію не змогли – усі відповідальні начальники зайняті.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня