Ранкові рейси річкового трамваю в Києві скасували

Ранкові рейси річкового трамваю в Києві скасувалиРанкові рейси річкового трамваю між Поштовою площею і Березняками скасували, пише газета Сегодня.

Як пояснили в мерії, це пов`язано з тим, що вранці катер ходив майже порожній, зате ввечері більшість пасажирів із задоволенням їдуть додому по Дніпру. Планується, що річкова маршрутка курсуватиме до жовтня, вартість проїзду поки залишається колишньою – 10 гривень, пільговикам – безкоштовно, пише видання.

Видання також повідомляє, що в Києві відкрито новий маршрут річкового трамваю – з причалу на Оболонській набережній до Поштової площі.

Як показали “пробні заїзди”, попиту на ранок на цьому маршруті також практично немає, тому рейси будуть здійснюватися також у вечірні години, пише видання.

З Подолу в будні дні катери відправлятимуться о 17:00, 18:20 і 19:40, а з Оболоні – о 17:40, 19:00 і 20:20. У вихідні трамвайчики курсуватимуть з 14:30 до 20:00.

Шлях від Поштової до Оболоні займе 30 хвилин.

Нагадаємо, що відкриття нової станції річкового трамваю в Києві 1 вересня скасували через технічні причини.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня