Регіонали подають до суду на Денисову

Регіонали подають до суду на ДенисовуЛюдмили Денисової Низка членів Партії регіонів – керівників великих підприємств готують судові позови проти міністра праці та соціальної політики України Людмили Денисової.Як повідомила сьогодні ПР, “цей чиновник безпідставно звинуватила регіоналів у тому, що на їхніх підприємствах нібито не виплачують зарплату”.

Партія також висунула вимоги до міністра Денисової надати прізвища таких керівників. “Якщо вони є, – заявили регіонали, – ми терміново виправимо це становище”.

“Партія регіонів заявляє, що у випадку, якщо до вівторка, 8 вересня, міністр уряду Тимошенко публічно не перепросить у регіоналів-підприємців, вони подадуть в суд і Денисова буде притягнута до відповідальності за наклеп і очорнення. Партія регіонів вимагає відставки Денисової”, – йдеться у повідомленні ПР.

Як повідомлялося, таку різку заяву Партія регіонів зробила у відповідь на критику Денисовою законопроекту регіоналів про внесення змін до держбюджету на 2009 рік, що передбачають підвищення мінімальної заробітної плати до 1500 гривень та мінімальної пенсії – до 1300 гривень. Зокрема на брифінгу 1 вересня міністр праці і соціальної політики спростувала заяви ПР щодо можливості підвищення мінімальних зарплат і пенсій у 2009 році. Вона розповіла, що за підрахунками її відомства, щоб збільшити мінімальну заробітну плату працівникам державної сфери, необхідно збільшити витрати бюджету-2009 на 27 млрд. гривень, а не на 8 млрд. гривень, як пропонують у ПР.

Я закликаю Партію регіонів і роботодавців спочатку погасити борги із зарплати майже на 1 мільярд гривень, а потім говорити про підвищення зарплати. Чи зможуть вони це витримати? – Денисова Крім того, Денисова сказала, що відповідно до законопроекту про підвищення рівня соціальних гарантій, запропонованого ПР, для забезпечення підвищення пенсій необхідно збільшити видатки Пенсійного фонду на 1,4 млрд. гривень. А за підрахунками Мінпраці, на це необхідно не менше 7 млрд. гривень.

“Я закликаю Партію регіонів і роботодавців спочатку погасити борги із зарплати майже на 1 мільярд гривень, а потім говорити про підвищення зарплати. Чи зможуть вони це витримати?” – сказала міністр.

Тим часом, як повідомили ЗМІ, у фракції БЮТ у відповідь вимоги ПР до Денисової назвали “абсурдними і смішними”. “Практично у всіх шахт Донбасу були проблеми з виплатою заробітної плати, поки уряд Тимошенко не прийняв рішення викуповувати енергетичне вугілля в резерв держави, – заявив народний депутат від БЮТ Андрій Сенченко. – Питання, яке сформулювали регіонали (назвати конкретні підприємства), абсурдне. Суть в іншому – вони затіяли політичну провокацію і надали їй форми проекту закону “.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня