БЮТ: Партія Регіонів і Ющенко готують сценарій розпуску Ради

БЮТ: Партія Регіонів і Ющенко готують сценарій розпуску РадиПарламентська фракція БЮТ повідомила, що Секретаріат Президента і Партія регіонів спільно готують аферу – спочатку заблокувати роботу Верховної Ради, а потім її розпустити.

Зокрема, як поінформувала прес-служба фракції БЮТ, такий висновок зробив перший заступник голови фракції Андрій Кожем`якін. Фракція нагадала, що 2 вересня Президент після зустрічі зі спікером Верховної Ради заявив про можливість розпуску парламенту, а лідер Партії регіонів цього ж дня в Одесі заявив про те, що Партія регіонів не дасть працювати парламенту, поки не проголосують законопроекти ПР про підвищення соціальних стандартів.

“Такі, майже спонтанні заяви Президента і Віктора Януковича не є випадковими. Є всі підстави вважати, що Секретаріат Президента і Партія Регіонів знову спільно готують і намагаються розіграти масштабну аферу, яка полягає в тому, щоб спочатку заблокувати роботу парламенту, а потім розпустити Верховну Раду”, – заявив Кожем`якін.

“Складається враження, – підкреслив він, – що ПР і Секретаріат Президента створили спільний виборчий штаб. Кооперація ПР, Секретаріату Президента і особисто Ющенка ставить перед собою завдання: повністю заблокувати законодавчу гілку влади майже на рік, а отже, позбавити уряд законодавчої підтримки для боротьби з кризою; накласти на державний бюджет масштабні додаткові витрати з проведення виборів до парламенту, і, як наслідок, довести Україну до економічного краху”.

Усе це, запевнив Кожем`якін, робиться з єдиною метою: у всьому звинуватити прем`єр-міністра Юлію Тимошенко. “Такий загальний сценарій ПР і Президента може мати жахливі, а головне незворотні наслідки для України. Тому за цинічними заявами спікерів ПР про соціальний захист населення, турботу про добробут народу ховається бажання дестабілізувати ситуацію, посіяти хаос в країні і на цьому тлі заробити хоч якісь дивіденди”, – підкреслив перший заступник голови фракції БЮТ.

“У Конституції України, – додав він, – чітко зазначено, що Президент України не може розпускати парламент за півроку до виборів президента. Тому, які б нездорові ідеї вкинути країну в повне безвладдя не виникали у наших опонентів – парламент і уряд в Україні будуть працювати”, – підкреслив Андрій Кожем`якін.

Нагадаємо, Віктор Ющенко в коментарі після зустрічі з Литвином 2 вересня заявив, що, якщо у Верховній Раді немає реальної більшості і нову коаліцію створити неможливо, парламент має саморозпуститися. А Володимир Литвин висловив сумніви в тому, що парламент буде ефективно працювати на позачерговому засіданні в п`ятницю, 4 вересня. Лідер ПР 2 вересня заявив, що в п`ятницю Рада працюватиме лише у разі ухвалення законопроекту про підвищення мінімальної зарплати і пенсії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня