На Філіппінах група невідомих викрала громадянина України

На Філіппінах група невідомих викрала громадянина УкраїниНа Філіппінах недалеко від міжнародного аеропорту імені Ніно Акіно в Манілі група невідомих, одягнених у поліцейську форму, викрала громадянина України Валерія Дашевського, повідомляють місцеві ЗМІ.

За інформацією новинного порталу EARTHtimes.org, згідно зі звітом поліцейських громадянин України і його філіппінські колеги мали намір відвідати наступного дня релігійне зібрання. Однак у той момент, коли вони прямували з аеропорту, їм шлях перегородила машина, звідки вийшли троє озброєних людей, які і викрали Дашевського.

У свою чергу, новинний портал Philippine Daily Inquirer з посиланням на представника місцевої поліції стверджує, що Дашевський займався адвокатською діяльністю. Джерела порталу також повідомили, що викрадачі пересувалися на автомобілі Toyota Revo, а після нападу на українця зникли з ним у напрямку філіппінського міста Параньяке.

Як повідомлялося, у липні У Києві вбили заручницю, яку викрали з метою викупу. Вбивцями виявилися два брати, відомі в столиці кримінальні авторитети.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня