Мельниченка у випадку перемоги на президентських виборах введе військовий стан

Мельниченка у випадку перемоги на президентських виборах введе військовий станКолишній співробітник президентської охорони Микола Мельниченко має намір запровадити військовий стан у випадку своєї перемоги на президентських виборах.

Про це він сказав на прес-конференції.

“Після перемоги – ми обов`язково переможемо на президентських виборах – і буде введено військовий стан”, – сказав він.

Мельниченко зазначив, що збирає однодумців, яким набридло беззаконня, що діється в країні, для організації повстання проти нинішньої влади.

“Я збираю однодумців, щоб організувати організоване повстання проти гнобителів”, – сказав він.

За словами Мельниченка, для цього він активно їздить Україною, при цьому на сьогодні вже сформована основа його політичної партії – Цивільний рух України, до якої в основному увійшли відставні офіцери спецслужб і Збройних сил.

Якщо він переможе на виборах, Мельниченко також має намір відновити страту за особливо тяжкі злочини проти держави.

Екс-співробітник президентської охорони зазначив, що має намір звернутися до жителів різних регіонів країни з проханням скласти списки корупціонерів, яким у результаті буде заборонений виїзд з України і вони будуть притягнуті до відповідальності.

Мельниченко наголосив, що для того, щоб подолати корупцію, достатньо буде застосувати смертну кару проти одного з високопоставлених обвинувачених у такому злочині.

Як повідомлялося, Мельниченко має намір взяти участь у виборах Президента і вважає, що у Центральній виборчій комісії немає правових підстав відмовити йому в реєстрації кандидатом у Президенти.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня