Влада створила робочу групу для врегулювання конфлікту між Київенерго та Київводоканалом

Влада створила робочу групу для врегулювання конфлікту між Київенерго та КиївводоканаломКиївська міська державна адміністрація створила робочу групу для врегулювання відносин між енергопостачальною компанією Київенерго, компанією Київводоканал і житловими організаціями в частині відпуску та споживання населенням гарячої води та розрахунків за неї.

Про це йдеться у відповідному повідомленні Київської міськдержадміністрації.

Документом затверджено склад робочої групи, до якої увійшли голова постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Юрій Бондар, виконуючий обов`язки начальника державного управління комунального господарства Микола Грицик, начальник ГУ палива, енергетики та енергозбереження Олексій Демидов, начальник ГУ житлового господарства Володимир Стороженко, начальник ГУ цінової політики Василь Яструбинський, голова Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Тамара Костюк та голова Київської міської профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Олександр Тищенко.

Крім того, до складу групи входять голова правління Київенерго Едуард Соколовський і голова правління – генеральний директор Київводоканалу Ярослав Філатов.

Очолив робочу групу заступник голови КМДА Віктор Падалка.

Як повідомлялося раніше, в липні АК Київенерго звернулася до ВАТ АК Київводоканал з вимогою негайного укладення договору щодо експлуатації насосного обладнання для підкачки холодної води і сплати боргу в розмірі 50 мільйонів гривень за його використання.

4 серпня цього року компанія Київводоканал заявила про відсутність боргу перед енергопостачальною компанією Київенерго в розмірі 50 мільйонів гривень.

5 серпня цього року АК Київенерго прийняла рішення дати АК Київводоканал відстрочку до 18 серпня цього року для прийняття рішення щодо укладання договору експлуатації насосного обладнання.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня