Ющенко: Не треба переконувати, що через два-три місяці криза мине

Ющенко: Не треба переконувати, що через два-три місяці криза минеПрезидент України Віктор Ющенко закликав політиків не давати надмірно оптимістичні прогнози щодо виходу України з економічної кризи.

“Не треба переконувати, що через два три місяці криза мине”, – сказав Ющенко на сьогоднішній зустрічі з головами обласних державних адміністрацій.

Президент підкреслив, що для того, щоб подолати наслідки кризи, необхідно вживати активних дій, а не займатися популізмом. При цьому сам він вважає, що для повернення показників економіки країни на докризовий рівень необхідно кілька років старанної роботи. “Нам треба мати не один, а, можливо, не два роки”, – зазначив Ющенко.

Також він підкреслив, що падіння ВВП на 23% не може бути компенсовано навіть за рік, і сказав, що для ефективного розвитку економіки необхідно давати реальні економічні прогнози і формувати державний бюджет, виходячи з реальних можливостей. У зв`язку з цим Президент висловив невдоволення тим, що Кабінет міністрів не узгодив і не подав в Раду бюджетну резолюцію. Крім того, Ющенко висловив побоювання, що проект держбюджету на 2010 рік, який уряд повинен внести в Раду до 16 вересня, може бути не реалістичним.

Нагадаємо, що ще в липні глава уряду Юлія Тимошенко заявила, що Україна виходить з економічної кризи: “Ми вже 4 місяці спостерігаємо певне, невелике, крок за кроком, але зростання економіки”. Прем`єр-міністр також спрогнозувала, що світову кризу буде подолано в 2010 році.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня