Блок Кличка закликає розпочати роботу Київради

Блок Кличка закликає розпочати роботу КиїврадиЗасідання Київради вкотре перенесено. Київрада не працюватиме, принаймні, до 17 вересня.

Про це повідомили в Блоці Кличка.

“Це вже третя дата початку роботи, про яку нам повідомляли протягом останнього місяця. І не факт, що саме 17 вересня Київрада збереться. Якщо Черновецький вважає, що в Києві немає нагальних проблем, які потрібно вирішувати, то ми про них йому нагадаємо”, – зазначили в Блоці.

У Блоці наголосили, що на порядку денному необхідно обговорити безліч найважливіших питань. Серед них конфлікт з Київенерго, тарифна політика, фінал Євро-2012. Критична ситуація склалася також у сфері медицини та освіти: столичні лікарні можуть припинити прийом хворих, вчителі – заняття в школах, заявили у Блоці.

Партійці звернулися до представників усіх фракцій міськради з проханням підтримати їх ініціативу і звернутися до мера з вимогою розпочати роботу Київради.

Нагадаємо, що 1 вересня цього року Блок Віталія Кличка у Київраді заявив, що, незважаючи на виділені в бюджеті Києва кошти команда мера Леоніда Черновецького провалила міську програму розвитку транспорту.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня