На сайті Ющенка почалося обговорення його змін до Конституції

На сайті Ющенка почалося обговорення його змін до КонституціїНа офіційному інтернет-сайті Президента України Віктора Ющенка починається інтерактивне обговорення проекту внесених ним змін до Конституції.Це здійснено на виконання указу Президента про загальнонаціональне обговорення змін до Конституції, повідомляє в четвер прес-служба Секретаріату Президента.

“Закликаємо всіх бажаючих взяти участь в обговоренні змін до Основного Закону і відповісти на п`ять запитань про основні положення Конституції України”, – йдеться в повідомленні.

Коментарі та пропозиції до Конституції України приймаються за адресами: поштова – Україна, 01030, Київ, вул. Пирогова, 7-а, Національний інститут стратегічних досліджень, Проект Конституція Президента України Віктора Ющенка.

Електронна адреса: proektkonst@niss.gov.ua.

Як повідомлялося, глава Секретаріату Президента Віра Ульянченко заявляє, що для обговорення президентського варіанту змін Конституції будуть запропоновані такі формати, щоб “почути думку кожного”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня