Мін`юст встановив, що Янукович списав резиденцію Межигір`я в офшори

Мін`юст встановив, що Янукович списав резиденцію Межигір`я в офшориМіністерство юстиції підготує судові позови для оскарження кожного рішення про поетапну зміну власника урядової резиденції Межигір`я.

Про це повідомив перший заступник міністра юстиції України Євген Корнійчук сьогодні на прес-конференції в Кабінеті міністрів.

“Раніше позови подавалися винятково в рамках господарського процесу щодо нерухомого майна. Питання земельної ділянки та правомірність її відведення взагалі ніколи не оскаржувалось. Питання оскарження, наприклад, рішення Державного управління справами Президента, яке відмовилося від цієї земельної ділянки на користь відповідної особи, теж не оскаржилося . Питання щодо рішення наглядової ради НАК Надра України про продаж без конкурсу цієї ділянки також не оскаржили. У нас є велика кількість процесуальних можливостей для того, щоб це питання вирішити однозначно на користь уряду “, – сказав Корнійчук.

За його словами, Міністерство юстиції направило запити у всі міністерства і відомства, які приймали рішення про зміну власника урядової резиденції Межигір`я і земельної ділянки, на якій вона була розташована.

Корнійчук наголосив, що всі позови будуть засновані на рішеннях всіх органів про передачу прав на нерухоме майно та земельну ділянку.

Перший заступник міністра повідомив, що в даний час нерухоме майно та земельна ділянка належать юридичній особі, зареєстрованій в одній з офшорних зон.

“У нас є юридичні особи, у тому числі кінцевий бенефіціарій – юридична особа, на балансі якої перебувають як об`єкти нерухомого майна, тобто будівлі, так і земельні ділянки, які оформлені в довгострокову оренду”, – додав він.

Корнійчук повідомив, уряд направить судові позови до Київського міського господарського суду, до Господарського суду Київської області, а також адміністративні суди територіальної юрисдикції.

“Судові перспективи уряду є колективними, і у нас є всі можливості повернути ці активи державі”, – зазначив Корнійчук.

Нагадаємо, джерело в Партії регіонів повідомило, що Януковичу в резиденції Межигір`я належить тільки один будинок, інші об`єкти – не його власність.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня