Куліков: Заступник Черновецького привласнив мільйони гривень

Куліков: Заступник Черновецького привласнив мільйони гривеньДепутат Кирило Куліков, член фракції Блоку Наша Україна – Народна Самооборона, заявив, що Рахункова палата України наполягає на негайному поверненні до державного бюджету мільйонів гривень, які привласнив перший заступник мера Києва Анатолій Голубченко .

Ці кошти були виділені на будівництво Меморіалу пам`яті жертв голодоморів в Україні, заявив Куліков, посилаючись на інформацію Рахункової палати.

“Київська міська державна адміністрація використовувала гроші для встановлення Меморіалу пам`яті жертв голодоморів в Україні не за призначенням. У 2007-2008 рр.. з держбюджету було виділено понад 134 мільйонів гривень. 96% цих грошей, якщо точно, – 128,3 млн. грн. було використано неефективно та з порушенням чинного законодавства “, зазначив депутат.

За словами політика, роботи з підготовки проектної документації і спорудження Меморіалу починалися протягом останніх чотирьох років. “Результат зволікання – збільшення вартості будівництва майже в п`ять разів”, додав Куліков.

Як повідомлялося раніше, в липні цього року, рахункова палата Україна встановила, що вартість будівництва Меморіалу пам`яті жертв голодоморів завищена в п`ять разів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня