Яценюк визначив чотири пріоритети для розвитку України

Яценюк визначив чотири пріоритети для розвитку УкраїниНародний депутат України, лідер Фронту змін Арсеній Яценюк визначив чотири пріоритети, які необхідно виконати для розвитку України.

Сьогодні на прес-конференції в Києві він зазначив, що подальше існування України залежить від вирішення чотирьох завдань: нова індустріалізація, ефективне сільське господарство, освічена і здорова нація, боєздатна армія.

Говорячи про нову індустріалізації, Яценюк зауважив, що одне з головних завдань полягає в тому, щоб модернізувати старе виробництво. За його словами, сьогодні на заводах обладнання зношене фізично, а технології застаріли.

Яценюк зазначив, що абсолютна більшість товарів народного споживання, верстатів і машин повинні виготовлятися вітчизняними виробниками або в кооперації з партнерами в країнах колишнього СРСР і Європи.

Говорячи про ефективне сільське господарство, Яценюк зазначив необхідність наповнити український ринок власними продуктами споживання, оскільки на сьогоднішній день, у кращому разі, таке наповнення становить лише 60%. Він додав, що необхідно зробити все для того, щоб Україна стала світовою житницею.


Як зазначив Яценюк, в Україні має бути “багатоукладальне сільське господарство”, де будуть і індивідуальні домогосподарства, дрібні фермери, а також великі сільськогосподарські підприємства.

Яценюк наголошує на необхідності зміни системи медицини та освіти. За його словами, це необхідно зробити найближчим часом, “не доганяти” західні країни, “копіюючи їх системи, а створювати власні оригінальні проекти”.

За його словами, ці проекти повинні передбачати забезпечення людей якісною водою і продовольством, має бути створено ефективне управління медициною.

Також Яценюк заявив про необхідність боєздатної армії, яка буде забезпечувати цілісність кордонів держави та державного суверенітету.
Він додав, що Україна повинна самостійно приймати рішення, які стосуються внутрішньої і зовнішньої політики.

“Жодні міжнародні угоди не захистять країну, якщо вона не здатна сама себе захищати”, – переконаний лідер Фронту змін.

Як повідомлялося, свої чотири пріоритети Яценюк помістив на нові рекламні плакати.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня