БЮТ має намір ініціювати дострокові вибори мера Києва одразу після президентських

БЮТ має намір ініціювати дострокові вибори мера Києва одразу після президентськихБлок Юлії Тимошенко після президентських виборів буде ініціювати проведення дострокових виборів мера Києва та Київради.

Він нагадав, що в березні 2010 року відбудуться вибори до місцевих органів влади, проте, згідно з рішенням Конституційного Суду, в Києві у цей час вибори відбуватися не повинні.

“Але одразу після президентських виборів БЮТ виступатиме з ініціативою проведення позачергових виборів у Києві – виборів міського голови та виборів депутатів Київради. Тому я вважаю, що, швидше за все, навесні наступного року ми будемо обирати нового мера і нову Київраду, бо терпіти далі такий безлад у столиці ні кияни, ні політики не будуть”, – сказав Семинога.

Як повідомлялося раніше, у серпні цього року, член фракції Блоку Наша Україна – Народна Самооборона Кирило Куликов заявив, що після виборів президента України, незалежно від того, хто переможе у перегонах, в Києві обов`язково відбудуться нові вибори мера.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня