Працівники заводу Таврія погрожують влаштувати самосуд над рейдерами

Працівники заводу Таврія погрожують влаштувати самосуд над рейдерамиМіліція Нової Каховки блокувала близько 150 чоловік, які увірвалися на територію коньячного заводу Таврія і відкрили там стрілянину.

Про це агентству Інтерфакс-Україна розповіла в четвер увечері начальник Департаменту зв`язків із громадськістю та міжнародної діяльності МВС України Інна Кисіль.

“На площі біля заводу близько 150 нападників оточені всім особовим складом міської міліції і Беркута, – підкреслила вона.

При цьому Кисіль додала, що кількість поранених в даний час уточнюється.

Як передає очевидець, зараз близько півсотні працівників міліції охороняють осіб, які увірвалися на територію заводу, від працівників підприємства, попереджаючи можливість самосуду. За його словами, з цієї групи забирають поранених і вивозять їх машинах швидкої допомоги.

Співрозмовник агентства додав, що директор раніше повідомляв про поранених з обох сторін, а протилежна сторона говорить, що при заході на підприємство мала лише шоломи, щити, гумові кийки та газові балончики.

Раніше перший заступник генерального директора заводу Людмила Надточій повідомила агентству Інтерфакс-Україна, що на підприємстві відбулася перестрілка. “На трьох автобусах приїхало близько 150 чоловік. Зламали ворота, в`їхали на територію. Люди, одягнені в чорне, у камуфляжній формі, в касках, з наколінниками, наручниками, спробували захопити будівлю заводу. Стрілянина, сльозогінний газ, є поранені”, – сказала вона.

За її словами, особи, які увірвалися на підприємство не пред’являли жодних документів і ніяк не показували, що якимось чином мають відношення до органів влади. “За нашою інформацією, це кримські бандити”, – додала Надточій.

Як повідомив агентству Інтерфакс-Україна один з очевидців, новий менеджмент компанії на підставі ухвали суду, яке вступило в силу, спробував зайти на підприємство у супроводі співробітників охоронної фірми (усього близько 100 чоловік), але після того, як вони перетнули прохідну, із заводської території почали стріляти з мисливської зброї, швидше за все, дробовиків.

За його словами, до приїзду міліції дві приблизно рівні за кількістю групи фактично стояли один навпроти одного. Потім почали збиратися люди, які підтримують директора, вони намагалися створити щось на зразок ланцюга. До території підприємства, на якій вже знаходилося багато вантажних машин, під`їхали також трактори, якими збирають виноград, сказав очевидець.

АПФ Таврія входить в ПНВХ, який, у свою чергу, входить до складу корпорації Логос (Дніпропетровськ). Як керуюча структура ПНВХ також об`єднує ТОВ Інкерманський завод марочних вин (Севастополь, АРК), ТОВ Качинський + (АРК) і ЗАСО Чорноморець (АРК), радгосп-завод ім. Поліни Осипенко. Загальна площа виноградників холдингу перевищує 4 тис. га. Останні кілька місяців триває конфлікт між мажоритарними власниками і директором, який є міноритарієм і, за словами його опонентів, відмовляється йти з посади керівника.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня