Ющенко доручив розслідувати масове отруєння дітей в Криму

Ющенко доручив розслідувати масове отруєння дітей в КримуСитуація масового захворювання дошкільнят в місті Джанкой знаходиться під контролем керівництва країни.

Як повідомляє прес-служба глави держави, президент України Віктор Ющенко доручив генеральному прокурору Олександру Медведьку невідкладно організувати розслідування для з`ясування причин, які призвели до надзвичайної ситуації, і вжити вичерпних заходів реагування.

Ющенко також звернувся до міністра охорони здоров`я Василя Князевича з дорученням негайно створити комісію з розслідування надзвичайної ситуації і особисто відбути на місце для організації невідкладної медичної допомоги.

Глава держави також просить голову Ради міністрів АР Крим Віктора Плакиду взяти ситуацію під особистий контроль та вжити невідкладних організаційних заходів для надання потерпілим необхідної медичної та матеріальної допомоги.

Як повідомляє прес-служба Кабінету міністрів, за дорученням прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко створена урядова комісія на чолі з міністром охорони здоров`я для забезпечення невідкладної медичної допомоги та з`ясування причин масового захворювання дітей у дошкільних навчальних закладах міста Джанкой (АР Крим).

Комісія працює на місці.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня