Гарантія від чергового російського газавату?

На прес-конференції в Москві заступник голови правління концерну «Газпром» Валерій Голубєв повідомив: “На сьогоднішній день, за нашими оцінками, Україна закачала 25 млрд. кубометрів газу в ПСГ, а загалом Україна розраховує купити 32 млрд. кубометрів газу, що обумовлено сприятливою кон`юнктурою ринку”.
Ця інформація є вельми обнадійливою, так як практично гарантує Україні спокійну зиму, хоча від неврівноваженого сусіда, яким є Росія, завжди можна чекати будь-яких несподіванок.

Разом з тим, подібний козир Тимошенко вже мала в минулому році, але не використала його і потрафила програти усе, що тільки можна програти, чим остаточно поховала віру в себе як знавця газових проблем і талановитого бізнесмена. Навіть підприємець-початківець не дав би повісити себе на гачок вражаючими уяву штрафними санкціями і такою надзвичайно дивною для умов економічної кризи точною фіксацією поставок.

Схоже на те, що ми маємо справу не з газовою принцесою, а звичайною газовою булькою, адже те, що було характерним для середини минулого десятиріччя потребувало не економічних знань, а лише ботфортів до колін, які пасують хіба що певному типу жінок в Амстердамі.

www.duhvoli.com.ua
 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня