Збірна антиантисемітів полізла в Україну: №1 – Гундяєв, №2 – Берл Лазар… )

Головний рабин проекту РФ Берл Лазар 7 вересня відвідає Ужгород на знак солідарності з "єврейською" (мовою оригіналу) громадою міста, буцімто ображеною начебто ксенофобськими заявами мера Ужгорода Сергія Ратушняка.
“Недавні ксенофобські заяви мера Ужгорода глибоко вразили єврейську громаду Росії та головного рабина країни Берла Лазара. У єврейській громаді Росії шоковані тим фактом, що в центрі Європи представники влади дозволяють собі подібну антисемітську риторику”, – заявили в прес-службі громадянина РФ.

Під час візиту до Ужгорода, який відбудеться на запрошення єврейської громади міста, Лазар візьме участь у церемонії відкриття пам’ятника “жертвам” т.зв. “голокосту”.

“Також своїм візитом рабин Лазар висловить протест ксенофобським заявам мера міста”, – зазначили в прес-службі іудейського рабина з ерефії.

Її співробітник заявив, що “своїми численними висловами Ратушняк провокує антисемітські настрої не тільки в місті, але й в Україні в цілому, оскільки скандал уже давно вийшов за межі Ужгорода”.

Нагадаємо, раніше добродій Ратушняк назвав ліберала Яценюка “знахабнілим єврейчиком”, який думає, що це вибори “до сільської ради десь в Ізраїлі”. 12 серпня прокуратура Закарпатської області порушила другу кримінальну справу проти добродія Ратушняка за підозрою в “приниженні національної честі та гідності”.

Днями Сергій Ратушняк повідомив, що розглядає можливість участі у виборах глави держави.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня