Позачергове засідання парламенту – марнотратство бюджетних коштів

Народний депутат, член Політради «Нашої України» Андрій Парубій переконаний, що ініціатива БЮТ провести позачергове засідання Верховної Ради – це цілковите марнотратство бюджетних коштів.

«Останнім часом кожне пленарне засідання найвищого законодавчого орану закінчується нічим, і блокування роботи парламенту у рівній мірі вигідне двом найбільшим фракціям – БЮТ і ПР, які фактично використовують Верховну Раду для своїх передвиборчих цілей», – говорить Парубій.

За його словами на кожну імітацію законотворчої діяльності витрачається близько 24 мільйони гривень державних коштів: «Таке марнування коштів не припустиме в умовах кризи».

«Для уряду вигідно демонструвати, що парламент не працює, і тільки кабмін здатен вирішувати усі проблеми. ПР, в свою чергу, блокуванням трибуни хоче показати себе як політична сила, яка дбає за інтереси простих людей, – пояснює політик. – Насправді – це просто фальш, і ці дві політичних сили, які розігрують протистояння, кулуарно ведуть тісну співпрацю між собою».

Він переконаний, що впродовж осені Верховна Рада буде розблоковуватися для того, щоб подолати те чи інше вето Президента, або для того, щоб прийняти якісь законопроекти, які вигідні для виборчої концепції БЮТ і ПР.

Джерело: Андрій Парубій – народний депутат України від Блоку “НУНС”.

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня