Партія регіонів заблокувала трибуну парламенту

Партія регіонів заблокувала трибуну парламентуСьогодні вранці, 4 вересня, Партія регіонів заблокувала трибуну Верховної Ради.

Згідно з порядком денним, Верховна Рада планувала розглянути пропозиції Президента Віктора Ющенка до нової редакції Бюджетного кодексу.

Парламент також розгляне в повторному першому читанні проект Житлового кодексу, проект закону про земельні аукціони та пропозиції Ющенка до закону про відчуження земельних ділянок із приватної власності для суспільних потреб, проект закону про основні засади державної житлової політики.

На порядку денному парламенту – законопроект про введення збору за забруднення навколишнього середовища продукцією підвищеної екологічної небезпеки, внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення та до Кримінального кодексу щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства.

Крім того, депутати планували розглянути законопроекти про особливості застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб`єктів малого підприємництва в період виходу економіки України з фінансової кризи, проект про удосконалення системи місцевих податків і зборів.

Учора віце-спікер парламенту Олександр Лавринович заявив, що Партія регіонів заблокує трибуну, якщо коаліція відмовиться першим питанням розглядатиме питання про підвищення соцстандартів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня