У Харкові з`явилися білборди з написом Вони – кака, вона – цяця

У Харкові з`явилися білборди з написом Вони - кака, вона - цяцяУ ряді українських регіонів з`явилися білборди з антирекламою слоганів Вона працює, пише газета Сегодня.

За даними газети, приблизно у 60-70 км від Києва на одеській трасі з`явилися два плакати, на яких повідомляється, що Вона працює – Кремлю звітує і Вона працює – армія голодує. У Харкові з`явилися більш визивні білборди: Вони – кака, вона – цяця.

У БЮТ кажуть, що подібну провокацію міг створити кожен з їх опонентів. “Нинішня кампанія взагалі відбудеться під гаслом “всі проти Тимошенко”, – переконаний депутат Валерій Писаренко. Його колега по фракції Святослав Олійник припускає, що плакати виготовлено або регіоналами, або структурами, близькими до Секретаріату Віктора Ющенка. “Вражає відсутність креативності у наших опонентів – вони не придумали нічого нового, а лише переграли наш слоган”, – заявив депутат.

“Креативно, але не в нашому стилі. Це точно зробили не ми, але дуже вдячні народній творчості”, – заявила депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко.

Заступник секретаря РНБО Дмитро Видрін вважає, що білборди в Харкові і на одеській трасі можуть бути приватною ініціативою. “Ця реклама від Тимошенко настільки пафосна і провінційна, що важко пройти повз без іронії, бажання її “прочитати” напрошується само собою. Інша річ, що за власні гроші мало хто буде розміщувати плакати, тому більш ймовірно, що це все ж робота кого-небудь із численних опонентів Тимошенко”, – зазначив Видрін.

Нагадаємо, у відповідь на рекламу Вона працює у громадських місцях Львова з`явилися наклейки з написом Вона працює – Україна – голодує, Вона працює – Євро 2012 гальмує і Вона працює – народ бідує.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня