Число дітей, які отруїлися в Джанкої, зросло до 83

Число дітей, які отруїлися в Джанкої, зросло до 83Число дітей, госпіталізованих з ознаками отруєння в кримському місті Джанкой, зросло до 83 станом на 8:30 сьогоднішнього ранку. Дитячі садки № 5 і 9, з яких госпіталізовано більшість дітей, закрито.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров`я. На місце події прибули міністр охорони здоров`я України Василь Князевич, міністр охорони здоров`я АР Крим Сергій Донич, комісія МОЗ України з розслідування причин інциденту.

Першу дитину була госпіталізовано в стаціонар Джанкойської інфекційної дитячої лікарні о 8 годині 3 вересня з підвищеною температурою, блювотою й іншими ознаками розладу. З 10 години ранку до 13:00 надійшло ще 9 дітей зі схожими симптомами. Враховуючи, що діти зверталися по допомогу з дитячих закладів № 9 та № 5, бригадним методом силами фахівців міст Джанкой і Сімферополь, інфекціоністами та педіатрами проведені огляди дітей з метою виявлення симптомів захворювань.

МОЗ повідомляє, що госпіталізовано дітей у віці від 1,9 до 7 років, вони знаходилися у різних дитячих садках № 5, 7, 9, 14,16. Діти госпіталізовані з різними симптомами.

Легка форма захворювання спостерігається у 53 пацієнтів, середньої тяжкості – у 30.

Попередній діагноз – гастроентероколіт.

Лікування здійснюється в повному обсязі безкоштовно, запасів медикаментів достатньо.

3 і 4 вересня закриті дитячі садки № 5 і 9, з яких госпіталізовано більшість дітей; обстежені співробітники і діти; відібрано для дослідження продукти, воду і змиви.

Проводиться епідрозслідування.

До розслідування ситуації та ліквідації спалаху інфекції долучилися фахівці закладів охорони здоров`я АР Крим, Мінздорову Криму, Кримської республіканської СЕС, СЕС міста Джанкой, Міністерства охорони здоров`я України, Джанкойської районної держадміністрації і міського виконкому.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Ющенко доручив генеральному прокурору Олександру Медведьку невідкладно організувати розслідування для з`ясування причин, які призвели до надзвичайної ситуації, і вжити вичерпних заходів реагування.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня