Бандурченко звинуватив Аделаджу в краху King`s Capital

Бандурченко звинуватив Аделаджу в краху King`s CapitalГлава компанії King`s Capital Олександр Бандурченко звинуватив пастора Сандея Аделаджу у краху компанії, і заявив, що Аделаджа знає, де містяться кошти ошуканих вкладників, пише Газета по-київськи.

Нагадаємо, що минулого тижня суд Києва звільнив з-під варти під підписку про невиїзд керівника King`s Capital Олександра Бандурченка, якого звинувачують у шахрайстві з коштами громадян.

Бандурченко в своєму інтерв`ю розповів, що діяльність King`s Capital контролював пастор Сандей Аделаджа і люди, яких пастор буквально нав`язав засновнику компанії Бандурченку, представивши їх як видатних експертів у фінансах та земельних питаннях – Сергій Голованов та Ігор Колесников, пише видання.

“Аделаджа поручився за них. Пастор сказав, що треба довірити їм розміщення грошових коштів, що залучаються компанією KC. Більше того, він наполягав на тому, щоб саме Голованов вів фінанси компанії, в іншому випадку він обіцяв докласти всіх зусиль (виступити перед паствою із закликом розривати договори з King`s Capital), щоб довести до банкрутства компанію. На той момент сума активів компанії набагато (майже вдвічі) перевищувала суму зобов`язань, але ліквідність була невисокою. Вільних грошей на рахунках не було, і така поведінка Аделаджі могла спричинити тяжкі наслідки для King`s Capital”, – розповідає Бандурченко, пише видання.

За словами Бандурченка, він не зміг захистити свій бізнес, піддавшись тиску духовного лідера Аделаджі, допустив до зовнішнього фінансового управління його людей (Голованова і Колесникова), пише видання.

“Ці шахраї не тільки не примножили даний їм капітал, але ще й не хочуть віддавати того, що їм дали”, – сказав Бандурченко.

Глава King`s Capital також розповів, що став прихожанином Посольства Божого на початку 2006 року. Його партнер – Олександр Сафонов, будучи молодіжним пастором цієї церкви, познайомив Бандурченка з Сандеєм Аделаджею. За словами Бандурченка, остання розмова з пастором відбулася в листопаді 2008 року.

“Я наполягав, щоб його зовнішні керуючі (Голованов і Колесников) дали звіт про використання коштів. Пастор погодився, більше я з ним не спілкувався. Пізніше, уже в СІЗО, побачив по телевізору, як Аделаджа каже, що взагалі мене не знає. А на очній ставці він раптом забув російську мову, і поспілкуватися не вдалося”, – розповів Бандурченко.

Також стало відомо, що гроші вкладників, за словами Бандурченка, віддавалися Голованову і Колесникову, і зараз перебувають у них, а Сандей Аделаджа стверджував неодноразово при багатьох свідках, що особисто контролює процес зростання грошей, пише видання.

“Я не знімаю з себе відповідальності за ситуацію, що відбувається, тому розроблятиму методи і стратегії для допомоги вкладникам, всі новини та плани я особисто показуватиму на своєму персональному блозі – blog.bandurchenko.org.ua”, – заявив Бандурченко.

Вкладникам King`s Capital Бандурченко порадив вірити тільки ініціативній групі під керівництвом Бебнєва і Черепейнікова.

“Вкладники повинні до 1 жовтня подати свої заяви за адресою: м. Київ, вул. Закревського, 87д. Згідно з українським законодавством, після оголошення про початок процедури ліквідації в кредиторів є рівно місяць, щоб оформити свої претензії до компанії”, – сказав Бандурченко.

Заяву також можна буде подати на загальних зборах вкладників King`s Capital, що відбудуться 4 вересня о 14.00 за адресою: м. Київ, вул. Магнітогорська, 1, пише видання.

Нагадаємо, що київська міліція затримала керівника King`s Capital Олександра Бандурченка 24 листопада минулого року за звинуваченням у шахрайстві з коштами громадян.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня