Рада змогла попрацювати менше години: ПР знову заблокувала трибуну

Рада змогла попрацювати менше години: ПР знову заблокувала трибунуЗаступник голови Верховної Ради Микола Томенко оголосив перерву в позачерговому засіданні до 11:40 на вимогу фракцій Партії регіонів і Компартії. Одразу після цього нардепи-регіонали заблокували трибуну і президію парламенту.

Оголошуючи півгодинну перерву, Томенко повідомив, що відбудеться засідання погоджувальної ради. Але регіонали тут же заблокували роботу ВР.

“Ми просто хочемо припинити цей цирк і неподобство. Адже коаліція намагалася розглянути законопроект, де не було порівняльних таблиць і який буде нелегітимним. І тому ми будемо наполягати на тому, щоб наші законопроекти, зокрема, про підвищення прожиткового мінімуму, розглядалися в першочерговому порядку” , – пояснив народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук`янов.

Також регіонал повідомив, що ПР може продовжити блокувати трибуну Верховної Ради до кінця сьогоднішнього дня і на наступному тижні. За його словами, остаточне рішення щодо блокування буде прийнято в ході засідання фракції Партії регіонів, запланованого на найближчий час.

“Зараз будемо приймати остаточне рішення, в даний момент ми зберемося, але, враховуючи те, що стан у всіх досить емоційний, тому, я думаю, що рішення може бути досить різким”, – сказав Лук`янов. Він також не відкидає, що ПР продовжить блокувати парламентську трибуну на наступному пленарному тижні, якщо коаліція буде не готовою розглянути і підтримати законопроект Партії регіонів про підвищення соцстандартів.

Як повідомлялося, сьогодні вранці ще до початку пленарного засідання депутати від Партії регіонів заблокували трибуну і двері до президії парламенту. Проте до 10:20 віце-спікер Микола Томенко, терміново повернувшись до Києва з Криму, відкрив позачергове засідання парламенту.

Як з`ясувалося, сьогоднішнє позачергове засідання парламенту цілком могло не відбудуться, і не тільки через блокування роботи з боку ПР, а ще й тому, що ніхто з трійки керівників парламенту, що складають його президію, до Ради сьогодні не збирався. Спікер Володимир Литвин перебуває у відрядженні, перший віце-спікер Олександр Лавринович повідомив, що захворів, а віце-спікер Микола Томенко перебував у Криму, звідки його терміново викликав БЮТ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня