Проти міліціонера, котрий погрожував журналістці ІCTV, порушили кримінальну справу

Проти міліціонера, котрий погрожував журналістці ІCTV, порушили кримінальну справуПроти співробітника міліції, котрий загрожував журналістці ІCTV Тетяні Круговій, порушили кримінальну справу. Тепер правоохоронець дошкуляє телевізійниці дзвінками, повідомляє Телекритика.

Про це інтернет-виданню повідомив керівник продакшн-студії Жара Костянтин Стогній. За його словами, у його розпорядження надійшла інформація про те, що раніше прокуратура Голосіївського району притягала міліціонера Білоуса (який заявив про спробу зґвалтування з боку Кругової), до кримінальної відповідальності за перевищення службових повноважень і тортури.

Він також розповів про останній візит Кругової в міліцію. На виклик правоохоронців він порадив журналістці з`явитися туди в супроводі двох народних депутатів: Миколи Катеринчука (НУ-НС) і Владислава Лук`янова (Партія Регіонів), – що й було зроблено.

“Розмова була дивною. У міліції депутатам вичерпних пояснень не надали, перед журналістами не вибачилися. Втім, сказали, що претензій не мають”, – розповів Стогній Телекритиці.

Як повідомлялося, наприкінці серпня у журналістки програми Надзвичайні новини телеканалу ICTV Тетяни Кругової міліціонери прямо в ділянці відібрали і розбили камеру, а також стерли весь відеоматеріал.

За словами Кругової, знімальна група виявила, як у столиці вирощують коноплю. Пізніше за порадою дільничного, телевізійниця принесла частину конопель на експертизу у відділення з незаконного обігу наркотиків Голосіївського району столиці. За її словами, працівники міліції шантажували її і погрожували порушити кримінальну справу за зберігання наркотиків.

Керівник же зазначеного відділу Іван Білорус заявив, що журналістка хотіла його зґвалтувати.

Депутат Верховної Ради Микола Катеринчук направив депутатський запит до Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури та Служби безпеки України з проханням перевірити дотримання законодавства під час затримання міліцією журналістки телекомпанії ICTV.

За матеріалами: Телекритика

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня