Рейдерська атака на завод Таврія: 169 затриманих, 39 постраждалих

Рейдерська атака на завод Таврія: 169 затриманих, 39 постраждалихСпівробітники міліції затримали 169 невідомих, які намагалися проникнути на територію коньячного заводу Таврія в Новій Каховці, повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Повідомлення про спробу невідомих проникнути на територію заводу надійшло вчора, о 20:15. За даними МВС, всього на територію заводу намагався проникнути близько 180 чоловік, які приїхали на трьох автобусах.

Невідомі були озброєні арматурою, гумовими кийками, а також мали при собі наручники.

Після цього, на прохання керівництва підприємства, на місце подій прибуло близько тисячі співробітників цього заводу. В результаті між ворогуючими сторонами виникла бійка, через яку 39 осіб були госпіталізовані з травмами різного ступеня тяжкості. Серед поранених, за словами Луценка, є два співробітники міліції, які постраждали від пострілів травматичної зброї.

“169 осіб затримано, і зараз знаходяться в різних управліннях органів внутрішніх справ. Особистості 116 з них встановлено. Всі вони не належать до жодної охоронної структури і є безробітними”, – розповів міністр. За його словами, це найняті люди, яким заплатили по $ 50-100.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Борис Силенков заявив, що прокуратура Херсонської області порушила кримінальну справу за фактом нападу групи невідомих на завод.

Силенков повідомив, що в результаті нападу на завод постраждали 39 осіб, 10 з яких було госпіталізовано, одна з них – у важкому стані.

За його словами, затримані в даний час знаходяться під вартою в Цюрупинському і Новокаховському слідчих ізоляторах. При затриманні у них було вилучено засоби захисту (каски, бронежилети), а також кийки.

***

АПФ Таврія входить в ПНВХ, який, у свою чергу, входить до складу корпорації Логос (Дніпропетровськ). Як керуюча структура ПНВХ також об`єднує ТОВ Інкерманський завод марочних вин (Севастополь, АРК), ТОВ Качинський + (АРК) і ЗАСО Чорноморець (АРК), радгосп-завод ім. Поліни Осипенко. Загальна площа виноградників холдингу перевищує 4 тисяч га.

Останні кілька місяців триває конфлікт між мажоритарними власниками і директором, який є міноритарієм і, за словами його опонентів, відмовлявся йти з посади керівника.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня