У Херсоні бійці МНС врятували хлопця, котрий зачепившись губою за огорожу

У Херсоні бійці МНС врятували хлопця, котрий зачепившись губою за огорожуУ Херсоні 16-річний підліток у темряві наткнувся на паркан у вигляді сітки-рабиці. Щоб звільнити верхню губу юнака, яка зачепилась за нерівний край сітки, довелося викликати рятувальників МНС.Як уточнили в Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій, юнак уткнувся обличчям у сітку, яка захищає від вулиці аварійну ділянку будівлі.

Він міцно зачепився верхньою губою за нерівний край сітки, самостійно звільнитися не зміг і викликав швидку. Проте медикам, що прибули на місце, не вдалося самостійно впоратися з проблемою. Вони звернулися по допомогу до рятувальників МНС. Щоб звільнити підлітка, довелося вирізати шматок сітки.

Як повідомлялося, в серпні в Херсоні трирічна дівчинка, граючи, застрягла ногою в батареї опалення. Звільнити її вдалося також тільки за допомогою рятувальників МНС.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня