Секретаріат Ющенка звинуватив Тимошенко в невиконанні 99% обіцянок місцевій владі

Секретаріат Ющенка звинуватив Тимошенко в невиконанні 99% обіцянок місцевій владіСекретаріат Президента України звинувачує прем`єр-міністра Юлію Тимошенко в невиконанні обіцянок, даних представникам місцевої влади.

“99% обіцянок прем`єр-міністра представникам місцевого самоврядування залишаються” на папері “, – сказано в повідомленні головної служби інформаційної політики Секретаріату.

Так, СП заявляє, що Тимошенко не запровадила посаду віце-прем`єр-міністра з питань регіональної політики і житлово-комунального господарства; не розробила новий законопроект про вибори депутатів місцевого рівня за відкритими списками.

Крім того, на Банковій зазначили, що Тимошенко не проводить, як обіцяла, кожні два тижні зустрічі уряду й Асоціації міст та громад для вироблення пропозицій, які повинні враховуватися в постановах Кабміну.

Також Тимошенко не провела спеціального засідання у парламенті за участю мерів міст з питань місцевого самоврядування, зазначили у Секретаріаті.

На Банковій нагадали, що Тимошенко не виділила 521 млн. гривень для збалансування цін на газ для бюджетних організацій і лише частково виконала обіцянки про сприяння у вирішенні проблеми розрахунків за природний газ шляхом виділення комерційними банками кредитів місцевим адміністраціям для підприємств теплокомуненерго.

Згідно з повідомленням, Кабмін не збільшив фінансування регіонів, лише частково виконав обіцянку про заборону перевірок діяльності сільських і селищних рад і не виконав обіцянку про виділення коштів, отриманих від продажу викидів парникових газів, на реконструкцію і модернізацію котелень.

Також Секретаріат зазначає, що Тимошенко лише частково виконала обіцянку до 2010 року направити до місцевих бюджетів 100% податку на землю, транспортного збору з автомобілів, збору за забруднення навколишнього середовища, 10% від планового податку на прибуток і 50% перевиконання плану перебувають у селах і селищах підприємств.
Як повідомлялося, 23 травня Тимошенко ініціювала створення асоціації сільських і селищних рад.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня