На Донбасі гірники, які поверталися з роботи, потрапили в аварію

На Донбасі гірники, які поверталися з роботи, потрапили в аваріюУ Донецькій області в результаті дорожньо-транспортної пригоди отримали травми 8 гірників.

Як повідомила начальник прес-служби Територіального управління Держгірпромнагляду по Донецькій області Марина Нікітіна, ДТП сталося вчора о 16:05.

“На ділянці автодороги Гродовка – Димитрово в Селідовському районі Донецької області водій мікроавтобуса, що перевозив після зміни гірників, не впорався з керуванням. Мікроавтобус перекинувся і врізався в дерево”, – сказала Нікітіна.

За її словами, в результаті ДТП нетяжкі травми і удари отримали вісім працівників ТОВ Донвуглепостачання (ДП Селідоввугілля). Всім їм надано медичну допомогу.

У Держміськпромнагляді повідомили, що у зв`язку з тим, що ДТП сталося по дорозі з місця роботи гірників, теруправління проведе розслідування даної події.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня