Литвин запропонував блокувати депутатам зарплату за блокування роботи Ради

Литвин запропонував блокувати депутатам зарплату за блокування роботи РадиСпікер Верховної Ради Володимир Литвин пропонує автоматично припиняти нарахування заробітної плати народним депутатам у разі блокування парламентської трибуни.На засіданні погоджувальної ради у понеділок спікер має намір оприлюднити відповідний проект постанови, розроблений ним, повідомляє прес-служба Верховної Ради в п`ятницю.

Як повідомив Литвин на прес-конференції в Кіровограді, сьогодні вкрай необхідні заходи, які б припинили безлад у парламенті.

“Хай мене звільняють, але я буду відстоювати свою власну позицію і точку зору”, – сказав він.

Як повідомлялося, сьогодні вранці ще до початку пленарного засідання депутати від Партії регіонів заблокували трибуну і двері до президії парламенту. Проте, до 10:20 віце-спікер Микола Томенко, терміново повернувшись до Києва з Криму, відкрив позачергове засідання парламенту.

Депутати засідали близько 40 хвилин і провели три результативні голосування, після чого Томенко закрив позачергове засідання парламенту.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня