Під час захоплення заводу Таврія постраждав фотокор УНІАН

Під час захоплення заводу Таврія постраждав фотокор УНІАНФотокореспондент УНІАН по Херсонській області Віталій Данильченко постраждав під час рейдерського захоплення адміністративної будівлі заводу Таврія в Новій Каховці, що сталося у четвер, 3 вересня.

Охоронці заводу, прийнявши Данильченка за фотографа з боку нападників, завдали йому тілесних ушкоджень і розбили фотоапаратуру.

Як повідомлялося, 3 вересня, приблизно о 20:30, група невідомих намагалася штурмом захопити адміністративну будівлю заводу Таврія в Новій Каховці, що в Херсонській області.

За словами керівника підприємства, невідомі люди, не надавши жодних документів та пояснень, проникли на територію підприємства і намагалася штурмом захопити будівлю заводу, де розташовані кабінети керівництва, бухгалтерія тощо. На підприємстві в той час перебувала група працівників, які чергували на випадок спроби захоплення. Однак вони не змогли перешкодити нападаючим увірватися в приміщення.

Керівництво заводу викликало міліцію, яка затримала частину нападників. Зараз вони дають пояснення працівникам МВС щодо своїх дій. Під час штурму сталася стрілянина, були застосовані шумо-світлові гранати. Постраждали представники обох сторін, є тяжко поранені. Водночас, у зазначений час на територію заводу в`їхали кілька автобусів з невідомими особами в чорному одязі і масках, які вчинили на заводі протизаконні дії, внаслідок яких близько 10 осіб отримали поранення і були госпіталізовані.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив, що співробітники міліції затримали 169 невідомих, які намагалися проникнути на територію коньячного заводу.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня