БЮТ: Нова міська електричка себе не виправдала

БЮТ: Нова міська електричка себе не виправдалаПерші пасажири нової міської електрички в Києві сполученням Троєщина (Городня) – Київ-Петрівка їхали на роботу вдвічі довше і дорожче, ніж зазвичай.

Про це заявив депутат фракції Блоку Юлії Тимошенко, голова комісії Київради з питань транспорту і зв`язку Дмитро Олійник.

“Незважаючи на всі бутафорні старання Леоніда Черновецького, міська електричка не виправдала себе одразу через кілька причин. Першою причиною є розташування: до електрички з кінця цієї Троєщини не так просто дістатися – це підтвердили люди, які вирішили скористатися новим маршрутом”, – стверджує Олійник.

За його словами, жителям Вулиць Маяковського і Сабурова для того, щоб потрапити в один із автобусів (у даному випадку найближчими є маршрути № 60,61), якими можна дістатися до електрички, необхідно скористатися ще одним видом транспорту, а це, за словами Олійника, витрата коштів.

Тривалість поїздки нововведеними маршрутами складає близько 40 хвилин, тоді як на маршрутці через Московський міст до самої Петрівки кияни доїжджали за 20 хвилин (при відсутності заторів), зазначають в БЮТ.

“Тепер щодо самовільної зміни назви залізничної станції (з Городня на Троєщина). Зазвичай усіма перейменування в столиці займається комісія Київради з питань найменувань, яка і затверджує нові назви. Однією з головних її функцій – стежити за унікальністю назв, тобто, щоб вони не повторювалися. Тому мер вирішив піти іншим шляхом – тепер через його примхи в Києві дві Троєщини – одна в Деснянському районі, інша – в Дніпровському районі столиці”, – розповів Олійник.

Нагадаємо, що 2 вересня цього року Київська міська державна адміністрація і Південно-Західна залізниця відкрили рух електропоїздів між станціями Городня і Київ-Петрівка в Києві.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня