Нові керівники заводу Таврія виклали свою версію конфлікту

Нові керівники заводу Таврія виклали свою версію конфліктуУчора, 3 вересня, новопризначений менеджмент агрофірми Таврія в особі Максима Байбуса, який діяв на підставі рішення Наглядової ради підприємства і на підставі ряду судових рішень, намагався приступити до своїх зобов`язань.

Про це Корреспондент.net повідомив адвокат Байбуса Андрій Бірюков. За його словами, Байбус у супроводі судових виконавців і спецзагону Беркут намагався “з`явитися на підприємстві і здійснити свої службові зобов`язання як в. о. директора АПФ Таврія”.

Однак, за їхніми словами, через невідомі причини, судові виконавці не з`явилися на місце в призначений час і не відповідали на дзвінки. Байбус разом зі своїми помічниками, юристами і співробітниками служби охорони, які повинні були замінити існуючу охорону на заводі, чекали судових виконавців біля прохідної підприємства.

“Як тільки почало сутеніти, трапилася безпрецедентна провокація з боку невідомих юнаків у камуфляжному одязі, які перебували всередині адмінбудівлі. Найняті екс-директором заводу Олександром Сидоренком охоронці фірми Грифон з другого поверху будівлі і з даху почали кидати в Байбуса і його людей різні предмети – пляшки, палиці, цеглу”, – йдеться в повідомленні.

За словами представників Байбуса, “охоронці змушені були захищати нового директора заводу”. Для цього, за їхніми словами, охорона намагалася “прикрити Байбуса і ввійти до приміщення, щоб уникнути отримання травм від предметів, які градом сипалися з другого поверху будівлі”.

У повідомленні говориться, що саме в цей момент із приміщення було відкрито стрілянину по охороні з мисливської зброї. Поранено кількох охоронців. “Щоб уникнути подальших жертв, охоронці увірвалися на територію заводу, де більше простору для маневрів і оборони. Паралельно викликали швидку допомогу і міліцію, яка повинна була б забезпечити порядок і законність”, – заявили представники нового менеджменту.

Водночас, на місце події, разом з міліцією і мером Нової Каховки паном Коваленком, приїхав екс-директор Олександр Сидоренко, який “разом з мером став вказувати працівникам правоохоронних органів кого потрібно затримувати, а хто винен”. У результаті Байбус і ще кілька його підлеглих опинилися за ґратами.

У повідомленні також говориться, що міліціонери нічого не робили для того, щоб нейтралізувати розлючений натовп з палицями та металевою зброєю, який зібрався біля прохідної підприємства. “За наказом Сидоренка до прохідної підігнали трактори, якими зазвичай збирають виноград”, – додали представники Байбуса.

“Робочі підприємства, які озброїлися палицями і пляшками, перелазили через паркан і ворота, щоб нібито допомогти так званій обороні підприємства. У підсумку отримали травми через протистояння двох охоронних структур”, – заявили представники нового менеджменту.

За словами адвоката, “рівно о 22:00 у всіх стрічках новин стали з`являтися однотипні повідомлення, в яких перекручувалися факти, посилаючись на слова заступника Сидоренка”. Особливо, за його словами, дивує той, факт, що одними з перших почали подавати інформацію російські ЗМІ.

“Приміром російський канал НТВ, кореспондент якого перебуває в Сімферополі, і раптом опинився в Новій Каховці чомусь саме під час бойових дій. А від Сімферополя до Нової Каховки як мінімум чотири години швидкої їзди на автомобілі”, – заявив Бірюков.

***

Нагадаємо, вчора стався інцидент на заводі Таврія в Новій Каховці Херсонської області. В результаті, міліція затримала 169 учасників атаки на Новокаховський завод Таврія, під час сутичок було поранено 39 осіб.

Як повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, особи 116 затриманих вже встановлено. “Всі вони не належать до жодної охоронної структури, є безробітними, просто можна сказати, їх найняли з вулиці за 50-100 доларів”, – сказав Луценко.

За деякими даними, протистояння розгорілося між головним акціонером ВАТ Таврія Валерієм Шамотієм, що контролює 68% акцій, і директором фірми Олександром Сидоренком, що має 26% акцій.

Директор заводу, у якого вже закінчився п`ятирічний контракт на управління підприємством, з 23 липня нинішнього року не пускає за допомогою найнятих в Києві та Дніпропетровську охоронців голову наглядової ради, який є власником контрольного пакету акцій Таврії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня