Суд залишив екс-суддю Зварича під вартою

Суд залишив екс-суддю Зварича під вартоюАпеляційний суд Києва продовжив до грудня термін перебування під вартою колишнього судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича.

Відповідну постанову сьогодні, 4 вересня виніс суддя Київського апеляційного суду Станіслав Кравченко за поданням Генеральної прокуратури

У залі суду під час оголошення рішення був присутній Зварич, доставлений до Києва з Львівського СІЗО.

Як наголошується в постанові, “апеляційний суд постановив: подання старшого слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України задовольнити – продовжити термін утримання під вартою обвинуваченого Зварича Ігоря Степановича до 9 місяців”.

При цьому суд, ухвалюючи рішення, врахував той факт, що Зварич є обвинуваченим у вчиненні тяжкого злочину. Раніше обрана міра запобіжного заходу була здійснена законно. Як йдеться в постанові, сьогодні завершити досудове слідство у кримінальній справі, порушеній проти Зварича, неможливо у зв`язку з великим обсягом зібраних матеріалів.

Також суд врахував той факт, що раніше під час обрання запобіжного заходу щодо екс-судді бралося до уваги те, що Зварич ухилявся від співпраці зі слідством.

Сьогоднішня постанова апеляційного суду, як наголошується в документі, є остаточною і оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Як повідомлялося, учора, 3 вересня, Ігор Зварич заявив про готовність розпочати голодування, “якщо його Конституційні права будуть порушуватися і надалі”. Також він вимагав, щоб всі засідання суду відбувалися за його присутності.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня