Влади Києва і Лондона обговорили досвід міст у реалізації інвестиційних проектів

Влади Києва і Лондона обговорили досвід міст у реалізації інвестиційних проектівУ четвер, 3 вересня, у столичній мерії відбулася зустріч Київського міського голови Леоніда Черновецького з лордом-мером лондонського Сіті Іаном Лудером, на якій сторони домовилися сприяти забезпеченню сприятливого ділового клімату в реалізації інвестиційних проектів.

Про це повідомляється на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації.

Черновецький запевнив гостей, що Київ відкритий для інвестицій у столичну інфраструктуру.

“Інвестиції особливо важливі у світлі підготовки Києва до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Ми готові зробити конкретні пропозиції, і переконані, що саме в Києві інвестиції дозволять отримати значно вищий рівень прибутковості, ніж в інших містах”, – підкреслив мер Києва.

Відповідаючи на запитання Лудера, Черновецький розповів про заходи щодо поліпшення ділового клімату в Києві.

“На жаль, корупція в цій країні існує, зокрема, і в Києві. Це загальнонаціональна проблема”, – зазначив Черновецький. Столичний мер також наголосив, що в даний час основним засобом боротьби з корупцією у столиці є скорочення дозвільних процедур та встановлення жорстких термінів по видачі необхідних документів.

“Я з повною відповідальністю запевняю високоповажних гостей, що як малі, так і середні й великі підприємства працюють у Києві успішно”, – зауважив Черновецький.

Лорд-мер схвалив ініціативи столичної адміністрації щодо скорочення бюрократичних процедур для підприємців і порадив українській стороні звернути увагу на механізм “єдиного електронного вікна”, який дає можливість підприємцям швидко і зручно запросити необхідні їм документи за допомогою мережі Інтернет.

“Представники бізнесу та керівники міст різних країн вважають саме цей механізм найбільш ефективним”, – зазначив Лудер.

На зустрічі мер лондонського Сіті запросив Київського міського голову відвідати Лондон і перейняти досвід міста у сфері державно-приватного партнерства для фінансування будівництва як прибуткових, так і неприбуткових об`єктів.

Як повідомлялося раніше, у червні цього року, влада столиці Ірландії Дубліна висловила готовність домовитися з Києвом про побратимські відносини та співробітництво.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня