СБУ просить перейменувати академію імені Богуна в академію імені Шухевича

СБУ просить перейменувати академію імені Богуна в академію імені ШухевичаАкадемія СБУ ім. Івана Богуна і сама спецслужба проситиме Президента про перейменування цього навчального закладу на академію СБУ ім. Романа Шухевича.

Про це повідомив глава СБУ Валентин Наливайченко журналістам у Києві.

“Є таке бажання, не стільки в мене, скільки в самій академії. Я думаю, що ректорат прийме таке рішення, а наглядова рада під керівництвом Степана Хмари підтримає. Ми готові з таким клопотанням звернутися до Президента України”, – сказав Наливайченко.

Сьогодні в академії СБУ відбувся турнір з рукопашного бою – це щорічний фінальний турнір пам`яті героя України Романа Шухевича.

Наливайченко вручив нагороди переможцям фіналу турніру, у якому взяли 10 найсильніших спортсменів-співробітників СБУ та їх дітей, які займаються у секціях Національної федерації рукопашного бою.

Нагороджуючи переможців турніру, Наливайченко підкреслив, що він пишається тим, що “представники збірної команди СБУ, співробітники, які завжди були, є серед тих, хто здобував найвищі нагороди на чемпіонів світу, Європи та олімпійських іграх зберігають та примножують славні традиції українського спорту і зміцнюють авторитет нашої держави у світі”.

У цьому контексті Наливайченко також підкреслив, що саме такі змагання і спеціальна підготовка дає можливість перемагати.

“Для нас головне – це молодь, яка у нас вчитися, продовжує традиції і набуває ту майстерність, якою дійсно володіють співробітники спецпідрозділу СБУ Альфа, – зазначив голова СБУ.

Також він додав, що, швидше за все, наступного року в цьому турнірі візьмуть участь і члени колегії СБУ.

Як повідомлялося, у Львівській області працюватиме спеціальний підрозділ Служби безпеки України для розслідування злочинів проти українського визвольного руху.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня