Одеса-мама і Ростов-тато стали містами-побратимами

Одеса-мама і Ростов-тато стали містами-побратимамиМіста Ростов-на-Дону і Одеса, які неофіційно вже давно називають татом і мамою, стали містами-побратимами.

Договір про встановлення побратимських зв`язків у четвер підписали мер Одеси Едуард Гурвіц і глава Ростова-на-Дону Михайло Чернишов. Для Одеси Ростов став 24-м містом-побратимом, а для Ростова Одеса 13-м.

“Передбачається, що основний акцент у побратимських відносинах буде зроблено на культурному, інформаційному та науковому обмінах між містами, а також на економічній співпраці”, – йдеться в повідомленні.

У п`ятницю ввечері міста почнуть нові взаємини з джазових імпровізацій у рамках святкування Дня міста Одеси, де виступлять вихованці ростовської джазової школи ім. Кіма Назаретова.

***

За інформацією філолога, фахівця з історії та субкультури російського кримінального світу Олександра Сидорова, виникнення подружньої пари Ростов-тато Одеса-мама відноситься до кінця 19 століття і пов`язаний з кримінальним світом. За його словами, саме в цей час Ростов і Одеса стали розвинутими, багатими торгово-промисловими центрами, які розташовувалися на півдні, “що було цінне для босяків”.

“Мимоволі Ростов з Одесою стали двома південними столицями кримінального світу, і саме босяки, які не могли поділити між собою однаково привабливі для них міста, стали називати їх татом і мамою”, – розповів Сидоров. Він зазначив, що в той час у злочинному світі було дуже модно бути волоцюгою.

“Коли співробітники міліції затримували кримінальника без паспорта і питали про те, хто його батьки, він відповів: Ростов мій тато, Одеса – мама, тому що це були дві столиці кримінального світу”, – додав Сидоров.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня