Отруєння в Джанкої: до лікарень продовжують надходити діти. Порушено справу

Отруєння в Джанкої: до лікарень продовжують надходити діти. Порушено справуКількість дітей, які отруїлися у дитячих садках Джанкоя, зросла до 126. Джанкойська міжрайонна прокуратура порушила кримінальну справу.

Як повідомив головний лікар Кримської республіканської установи Центр здоров`я Віктор Бридко, за даними на 15:00, кількість госпіталізованих дітей збільшилася до 126 осіб.

Він зазначив, що за офіційними даними, стан усіх госпіталізованих дітей оцінюється як легкої та середньої тяжкості, тяжких хворих немає.

Водночас, у прокуратурі Криму повідомили про порушення Джанкойською міжрайонною прокуратурою кримінальної справи за фактом отруєння. Справа порушена за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних захворювань та масових отруєнь).

“Створено оперативно-слідчу групу, яка відпрацьовує версії злочину, основна серед яких – харчове отруєння”, – повідомила в прокуратурі.

Кримське інформаційне агентство, УНІАН

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня