Грищенко: Українські системи ППО не збивали російських літаків

Грищенко: Українські системи ППО не збивали російських літаківУкраїнські військовослужбовці не брали участі в конфлікті навколо Південної Осетії в серпні 2008 року, заявив посол України в РФ Костянтин Грищенко.

“Офіційно і категорично – ніхто з військовослужбовців України в ході конфлікту ні на одній стороні участі не брав”, – сказав він у п`ятницю в ефірі радіостанції Эхо Москвы.

Грищенко також спростував інформацію, що деякі російські літаки в ході конфлікту були збиті системами ППО, що постачаються з України.

“У жодному разі Бук, системи ППО, які нібито були поставлені Україною, не були задіяні в цих трагічних для російських збройних сил втратах”, – наголосив посол.

Також Грищенко, упевнений, що постачання українських озброєнь до Грузії цілком законні. “Те, що це на законних підставах, це само собою”, – сказав він.

“Грузія не підпадає під жодні обмеження на постачання озброєнь, введені в рамках міжнародних структур, таких як Рада Безпеки ООН або ОБСЄ”, – додав український дипломат.

Раніше СКП РФ заявляв, що володіє доказами того, що в конфлікті на боці Грузії брали участь як українське військовослужбовці, так і члени організації УНА-УНСО. Українські офіційні особи ці заяви спростували.

Грищенко назвав “безпідставними та неприпустимими” заяви російської сторони щодо участі представників України в кавказькому конфлікті.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня