У чернігівському дитсадку трирічну дівчинку вкололи ВІЛ-інфікованим шприцом

У чернігівському дитсадку трирічну дівчинку вкололи ВІЛ-інфікованим шприцомУ Чернігові порушено кримінальну справу за фактом травмування трирічної дівчинки ВІЛ-інфікованим шприцом.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Кримінальну справу за ч.1 ст.137 Кримінального кодексу України порушено прокурором м. Чернігова за неналежне виконання працівниками дошкільного навчального закладу № 45 обов`язків щодо охорони життя та здоров`я дітей. Справу направлено на розслідування в міське відділення міліції. Ступінь вини відповідальних осіб та тяжкості наслідків повинні встановити в ході слідства.

27 серпня вихованець дитячого садка № 45 Чернігова на прогулянці дістав з-під паркану використаний шприц і вколов ним трирічну одногрупницю.

Під час лабораторного дослідження в шприці виявили залишки крові людини, ураженої ВІЛ-інфекцією. Зараз дівчинка проходить профілактичне лікування в обласному Центрі профілактики і боротьби зі СНІДом.

З метою запобігання виникнення подібних випадків у майбутньому прокуратура проводить перевірку стану дотримання прав дітей на предмет безпечних умов перебування в дитячих дошкільних навчальних закладах.

До перевірки залучені фахівці санепідемстанції, управління освіти міськради, комунальної служби.

Як повідомлялося, у семи аптеках Черкас наркоманам безкоштовно роздають шприци, презервативи та серветки.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня