Литвин про майбутні вибори: Я проти війни, проти нового Майдану

Литвин про майбутні вибори: Я проти війни, проти нового МайдануГолова Верховної Ради України Володимир Литвин висловив стосовно можливості проведення другого туру президентських виборів.

“У мене є побоювання, чи відбудеться взагалі у нас другий тур (виборів пПрезидента). Сьогодні я можу гарантовано сказати – співпраці немає, і не буде. Єдине, що буде – війна без правил, на знищення. Це суперництво двох основних кандидатів, і основне зіткнення почнеться після першого туру. Ніхто не захоче визнавати другого місця “, – заявив Литвин сьогодні під час прес-конференції в Кіровограді.

За словами спікера, сьогодні ситуація в країні нагадує сценарій 2004 року. “Я проти війни, проти нового Майдану. Моя думка: у 2010 році Україна не переживе 2004 рік”, – сказав він.

Як повідомлялося, 3 вересня Президент України Віктор Ющенко допустив можливість узурпації влади переможцем президентських виборів, а в БЮТ заявили, що Президент разом з Партією регіонів готують сценарій розпуску Ради.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня