Гей, який задушив у Львівській області 82-річного коханця, зізнався, що зробив це у пориві пристрасті

Гей, який задушив у Львівській області 82-річного коханця, зізнався, що зробив це у пориві пристрастіУ Львівській області гей, який задушив свого 82-річного коханця, зізнався, що скоїв убивство під час любовних ігор. Про це повідомив голова Яворівського районного суду Богдан Плотник.Підсудний перебуває у слідчому ізоляторі Яворівського РВВС у Львівській області. Триває судовий процес. Також голова Яворівського районного суду повідомив, що до справи долучені відеоматеріали, на яких відображено те, як підозрюваний під час досудового слідства не лише зізнається у скоєному, а й докладно розповідає, як скоїв вбивство.

За словами судді, підсудний зізнався слідчим, що задушив громадянина С., коли увійшов в азарт під час любовних ігор, вбивати його він нібито не мав наміру.

Як повідомлялося, у Львівській області чоловік задушив свого 82-річного коханця, який був старший за нього вдвічі. Суд визнав звинуваченого психічно здоровим.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня