Свобода повідомила, що на заарештованого сподвижника Лозінського готується замах

Свобода повідомила, що на заарештованого сподвижника Лозінського готується замахКіровоградська облорганізація ВО Свобода вимагає від Генпрокуратури оприлюднити інформацію про перебіг слідства у справі Лозінського.

Джерела Свободи повідомили про підготовку замаху на заарештованого сподвижника Лозінського, екс-прокурора Голованівського району Євгена Горбенко.


“Уже кілька тижнів від слідчого управління Генеральної Прокуратури України жодної інформації не отримують ні ЗМІ, ні громадськість”, – заявили у Свободі.

В організації з посиланням на анонімні джерела повідомили про підготовку замаху на одного зі співучасників “голованівського полювання”, колишнього прокурора району Євгена Горбенко.

“Незнайомець, зателефонувавши в офіс партії, повідомив, що з вуст одного із найближчих соратників Лозінського у Голованівську необачно злетіла новина: зацікавлені особи нібито вже зібрали і занесли одному зі заступників генерального прокурора України чималу суму – 100 000 доларів США для того, щоб Горбенко звільнили з-під варти. Але не для того, щоб зберегти його здоров`я як цінного свідка для суду”, – повідомили у Свободі.

За словами джерела партії, Горбенко після звільнення до Голованівська може не доїхати.

“Йому влаштують або автомобільну аварію або здійснять замах на його життя іншим способом. Очевидно, що свідчення, які дав Горбенко слідству, не влаштовують когось з учасників справи, і дехто із них до суду може не дожити”, – йдеться у повідомленні Свободи.

Кіровоградська обласна організація ВО Свобода просить Службу Безпеки України вважати цю заяву інформаційним запитом, провести перевірку викладених фактів та не допустити загибелі цінного свідка відомих подій 16 червня 2009 року в Голованівську.

Крім того, у Свободі повідомляють, що надходять сигнали про можливе перебування Лозінського у сусідній державі – Молдові. Там він може проживати в одного із керівників сільгосппідприємств, з яким до арешту мав тісні ділові відносини, йдеться у повідомленні Свободи.

“Вважаємо, що будь-яка інформація повинна бути перевірена, щоб не складалося враження, що правоохоронні структури у справі Лозінського керуються відомою сталінською тезою: Є людина – є проблема, немає людини – немає проблеми”. Винуватий у злочині, який обурив громадськість і змусив уважніше придивитися до способу життя української псевдоеліти, – повинен бути покараний!”, – мовиться у заяві.

Нагадаємо, що 16 червня на території мисливського господарства у Кіровоградській області в результаті зіткнення з Віктором Лозінським, тодішнім прокурором Голованівського району Кіровоградської області, Євгеном Горбенко і начальником міліції цього ж району Михайлом Ковальським загинув мешканець Кіровоградської області Валерій Олійник. Двоє останніх перебувають під вартою, Лозінський – у розшуку.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня