Оніщук: Справу Зварича не повинні розглядати у політичній площині

Оніщук: Справу Зварича не повинні розглядати у політичній площиніМіністр юстиції України Микола Оніщук заявив, що справа колишнього судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича не має політичного підтексту.

“Іноді дійсно певний взаємозв`язок існує, але не думаю, що справа Зварича є такою, що повинна бути розглянута у політичній площині. Все значно банальніше – скоєно кримінальний злочин, і, відповідно до процесуальних вимог, справа повинна бути розслідувана і передана до суду”, – сказав Оніщук сьогодні на прес-конференції у Києві.

Міністр юстиції не став прогнозувати можливу причетність відомих українських політиків до справи Зварича. “Чи можуть там фігурувати певною мірою посадові особи? Можливо, але це таємниця слідства, і вона може стати відома лише під час судового розгляду справи”, – припустив він.

Нагадаємо, сьогодні, 4 вересня, Апеляційний суд міста Києва за поданням Генпрокуратури продовжив термін перебування Зварича під вартою з 6 до 9 місяців – до 10 грудня.

***

Наприкінці 2008 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти на той час голови Апеляційного адміністративного суду Львова Ігоря Зварича за хабарництво в особливо великих розмірах. Під час обшуків за місцем роботи та проживання голови суду і шести суддів Львівського апеляційного адмінсуду співробітники СБУ та Генпрокуратури вилучили 1 млн доларів і 2 млн гривень.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня