Суд скасував передачу дитячого майданчика в Києві під забудову

Суд скасував передачу дитячого майданчика в Києві під забудовуПри сприянні столичної прокуратури суд скасував рішення Київради про виділення земельної ділянки, на якій розташовані дитячий та спортивний майданчики, під будівництво офісного центру.

Як сьогодні, 7 вересня, повідомили в прокуратурі Києва, постановою столичного апеляційного господарського суду від 3 вересня поточного року в повному обсязі задоволено вимоги прокурора за позовом про скасування рішення Київради про передачу для будівництва земельної ділянки по вулиці Щекавицькій, 25.

Зазначеним рішенням № 635/3211 від 7 липня 2005 року ТОВ Бізнес-Актив було передано 0,17 га для будівництва та експлуатації офісного центру із вбудованими торговими приміщеннями.

На цій ділянці фактично розміщено дитячий і спортивний майданчики. Мешканці будинків на вул. Щекавицькій і Межигірській звернулися до столичної прокуратури, яка провела перевірку законності рішення Київради і, пройшовши кілька судових інстанцій, домоглася його скасування.

Нагадаємо, що 26 серпня Апеляційний суд Києва визнав право на мирні протести мешканців житлового будинку по вулиці Гончара 17-23 проти виконання будівельних робіт на цій вулиці.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня