Яценюк закликав Тимошенко і Януковича розповісти, звідки у них гроші на вибори

Яценюк закликав Тимошенко і Януковича розповісти, звідки у них гроші на вибориДепутат Верховної Ради від фракції НУ-НС, лідер громадської організації Фронт змін Арсеній Яценюк закликав прем`єр-міністра Юлію Тимошенко і лідера Партії регіонів Віктора Януковича оприлюднити джерела фінансування їх передвиборчих кампаній на виборах президента.

“Я дуже хочу, щоб аналогічне показали Янукович і Тимошенко. За рахунок чого фінансуються їх кампанії”, – сказав депутат в ефірі телекомпанії TBi 6 вересня.

Крім того, Яценюк виступив за оприлюднення трьома основними претендентами на посаду президента своїх податкових декларацій за останні 5 років. Він підкреслив, що прізвища людей, які вкладають гроші у його виборчу кампанію, оприлюднено на сайті Фронту змін, і серед них в основному лише представники малого та середнього бізнесу.

Що стосується коштів, витрачених на розміщення своєї зовнішньої реклами, Яценюк зазначив, що у зв`язку з кризою це обійшлося йому не дуже дорого, спростувавши інформацію, що на неї було витрачено близько 5,5 млн доларів.

Як повідомлялося, минулого тижня Арсеній Яценюк визначив чотири пріоритети, які необхідно виконати для розвитку України.

Нагадаємо, наприкінці липня екс-глава Секретаріату Президента Віктор Балога заявив, що дружина Президента Катерина Ющенко відіграє активну роль у президентській кампанії Яценюка.

На початку року Тимошенко допустила, що фінансування політичного проекту Яценюка здійснює бізнесмен Дмитро Фірташ. Яценюк назвав це припущення Тимошенко передвиборчою політичною технологією.

У червні Юлія Тимошенко сказала: “Усе, що ви бачите по каналах телебачення, зовсім не відповідає всім існуючим кулуарним розстановкам… Сьогодні в країні склалася певна трійця в поході на президентську кампанію … Ющенко є технічним кандидатом у Яценюка. Його завдання вбивати мене з ранку до вечора публічно, красиво, професійно, із запрошенням ЗМІ. Яценюк – технічний кандидат у Януковича. Його завдання – у Західній і Центральній Україні забрати все, що в мене можна забрати. І Янукович – це той, хто йде і буде дійсно змагатися зі мною”.

5 липня Яценюк заявив, що під час президентської кампанії не вдаватиметься “до особистих образ або особистих оцінок” своїх опонентів.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня